top of page
фон.jpg

Про що ми?

Функціональна медицина

Наше суспільство переживає різке збільшення числа людей, що страждають від складних, хронічних захворювань. Одночасно збільшується кількість пацієнтів, що мають рідкісні патології, що складно діагностуються.
Наявні класичні  підходи в профілактиці та лікуванні більшості захворювань (переважно хронічних) є мало ефективними.

В більшості випадків не враховуються індивідуальні особливості людей, їх  унікальні генетичні риси, які  мають безпосередній вплив структуру захворюваності та на зростання кількості хронічних захворювань в сучасному суспільстві. Не враховуються фактори навколишнього середовища, впливи стресів, якість та доступність необхідних продуктів харчування, води, забруднення повітря, почви та ін.


Функціональна медицина являє собою революційний  підхід з методологією та інструментами, що спеціально призначені для профілактики і лікування більшості хронічних захворювань; для профілактики виникнення та найранніх втручань в виникнення та розвиток рідкісних захворювань, кількість яких неухильно зростає.
 
Функціональна медицина відіграє ключову роль у вирішенні нагальних проблем, пов'язаних з епідемією хронічних захворювань, які на сьогоднішній день створюють кризу здоров'ю як на національному так і на глобальному рівні.
Функціональна медицина безпосередньо розглядає основні причини захворювання, використовуючи системно-орієнтований підхід з трансформованими клінічними концепціями, оригінальними інструментами і передовими технологіями партнерського обслуговування пацієнта.


Індивідуалізований, клієнт-орієнтований, науково обгрунтований підхід дає можливість пацієнтам і лікарям спільно працювати пліч-о-пліч над профілактикою та усуненням основних причин захворювань і забезпеченням оптимального рівня здоров’я. Це вимагає детального розуміння генетичних, біохімічних, метаболічних і життєвих факторів кожного пацієнта.


Головним плюсом Функціональної Медицини, є те, що завдяки науці, знанням в клінічній медицині і інноваційним інструментам можна ідентифікувати багато з основних причин виникнення хронічних захворювань і вчасно втрутитися, для усунення клінічних дисбалансів ще до прояву перших симптомів хвороби.
 
ПРИНЦИПИ ФМ
•        Розуміння біохімічної індивідуальності
•        Концепція генетичної та екологічної унікальності
•        Переваги пацієнт-центрованої моделі над хворобо-центрованою допомогою
•        Підтримка динамічного балансу тіла, думок і духу
•        Розуміння взаємозв’язків внутрішніх фізіологічних процесів
•        Розуміння здоров’я, як позитивної життєздатності, а не як просто відсутності хвороб
•        Посилення чинників, які сприяють підтримці і зміцненню позитивної вітальності

bottom of page